19 listopada 2023 r. - Podwieczorek teatralny z bajką

Opis wydarzenia

Historię Plastusia, bohatera  jednej z najpopularniejszych polskich powieści dla dzieci zaprezentowali na scenie Zamku Kazimierzowskiego aktorzy Agencji Artystycznej PRYM ART. Muzyczny spektakl „Plastusiowy pamiętnik i plamy” powstał na motywach „Plastusiowego pamiętnika” Marii Kownackiej i choć pierwszy odcinek tej historii ukazał się w 1931 roku, to wciąż opowieść plastelinowego ludzika fascynuje i bawi kolejne pokolenia.


Galeria zdjęć

 


Ciąg dalszy opisu wydarzenia

Nie inaczej było podczas niedzielnego spektaklu na Zamku Kazimierzowskim. Zabawne dialogi, wartko tocząca się akcja, autorskie piosenki i stylowa scenografa w formie piórnika zachwyciły nie tylko dziecięcą część publiczności. Interaktywny charakter spektaklu oraz doskonała gra aktorska wciągnęły najmłodszych do wspólnej zabawy. Publiczność była pod wrażeniem toczącej się akcji i reagowała bardzo spontanicznie. Aktorzy przygotowali dla najmłodszych widzów kolorowe, pełne humoru i mądrości przedstawienie.


Tekst i zdjęcia: Joanna Olech

Opublikował(a): PCKiN ZAMEK Data publikacji: 20-11-2023 10:45 Modyfikował(a): PCKiN ZAMEK Data modyfikacji: 20-11-2023 10:47

Na skróty