11.04.2024 r. godz. 19.00 – Michał Wiśniewski Akustycznie II

Termin wydarzenia: 11.04.2024 r. godz. 19.00
Nazwa wydarzenia: Michał Wiśniewski Akustycznie II
Miejsce wydarzenia: Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego
Warunki udziału: Bilety w cenie od 109 zł do 399 zł do nabycia online na kupbilecik.pl

Po bardzo dobrym przyjęciu przez publiczność pierwszej odsłony trasy akustycznej Michała Wiśniewskiego „A niech gadają” artysta postanowił kontynuować trasę dodając na każdym jej etapie coś nowego. Podczas koncertów będzie można usłyszeć największe przeboje Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje, takie jak „Powiedz”, „A wszystko to...” czy „Zawsze z Tobą chciałbym być”, a także wiele innych, w wersjach akustycznych, na żywo! Dużą gratką dla fanów jest fakt, że pojawią się piosenki nie wykonywane do tej pory na koncertach! Zaczarują nas dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych...

Te koncerty z pewnością pozostaną na długo w pamięci każdemu, kto postanowi udać się na to muzyczne wydarzenie! 

  • BILET NORMALNY - uprawnia tylko do uczestnictwa w koncercie.
  • MEET & GREET - posiadacze biletów otrzymują możliwość spotkania z Artystą po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia. *Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu - do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.
  • BILET SPONSOR PACKAGE - posiadacze biletów Sponsor otrzymają możliwość uczestniczenia w próbie* zespołu, a po koncercie - możliwość spotkania z Artystą i zrobienia zdjęcia** w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również płytę Artysty.

*Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.
** Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu - do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku. 
*** Opiekun osoby niepełnosprawnej wchodzi na wydarzenie bezpłatnie. Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt na biuro@ichtroje.pl w celu odebrania miejscówki. 
**** Dzieci do lat 6 wchodzą na wydarzenie bezpłatnie, pod warunkiem , że nie będą zajmować osobnego miejsca, tzn. będą siedzieć na kolanach opiekunów.

Inforgrafika zapraszająca na wydarzenie.


Impreza zewnętrzna: ORGANIZATOR GŁÓWNY (NAJEMCA)

RedAdler Sp. z o.o., Bagno 5/25, 00-234 Warszawa
Music Management, RedAdler Sp. z o.o.
tel. kon. 502179444|  500.111.900 anna.westfal@ichtroje.eu

PCKiN ZAMEK uprzejmie informuje, że ORGANIZATOR GŁOWNY  ponosi wyłączną odpowiedzialność za rodzaj, charakter i treści merytoryczne działań realizowanych w wynajętej sali PCKiN ZAMEK. Wszelkie zobowiązania  wobec  osób trzecich związane z realizacją działań w wynajętych pomieszczeniach  PCKiN ZAMEK  pozostają po stronie NAJEMCY.

 

Opublikował(a): PCKiN ZAMEK Data publikacji: 19-02-2024 08:38 Modyfikował(a): PCKiN ZAMEK Data modyfikacji: 12-03-2024 14:53

Na skróty