6 września 2024 r. godz. 19.00 – PAN LI – WISI MI TO show komediowo-magiczne

Termin wydarzenia: 6 września 2024 r. godz. 19.00
Nazwa wydarzenia: PAN LI – WISI MI TO show komediowo-magiczne
Miejsce wydarzenia: Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego
Warunki udziału: Bilety w cenie 60 do nabycia online na biletyna.pl

Zapomnij o konwencjonalnych show! Pan Li, ikona polskiej sceny komediowo-magicznej , wraca z programem tak intensywnym jak najlepszy shot whiskey. Jako niesławny iluzjonista, Pan Li zaskoczy Cię swoją zdolnością do czytania w myślach i brawurową improwizacją. Ale uważaj, jego słownictwo jest równie ogniste jak jego iluzje!
Kolejna edycja jego fenomenalnego show to więcej niż magiczne sztuczki i żarty na granicy dobrego smaku. To interaktywna przygoda, w której publiczność staje się współtwórcą spektaklu. Nie tylko zobaczysz show, ale też staniesz się jego częścią.
Jeśli sądzisz, że znasz wszystkie karty w talii , Pan Li wyciągnie asa z rękawa i zwali Cię z nóg. Finał programu, pozostawi Cię w osłupieniu i sprawi, że będziesz chciał więcej.
Nikt nie opuszcza sali nieodwrócony, i nikt nie pozostaje obojętny. Jesteś gotów na show, które poruszy Twoje zmysły i wywróci Twoją rzeczywistość do góry nogami? Bilety giną jak złoto , więc nie czekaj .
Program trwa około 1,5 godziny i jest przeznaczony dla widzów dorosłych . Wprowadzenie stanowi około 30-minutowy support, który może być równie zaskakujący, jak główne show .
Podczas wydarzenia będą prowadzone nagrania wideo i fotograficzne. Uczestnictwo oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku (obrazu i głosu) uczestnika w materiałach promocyjnych i publikacjach Organizatora/Wykonawcy, bez prawa do wynagrodzenia. Materiały te mogą być publikowane w mediach społecznościowych i innych kanałach. Osoby niechcące być nagrywane proszone są o informowanie o tym przed wydarzeniem. Udział potwierdza akceptację tych warunków.

25 05 2024 PAN LI plakat.jpeg

Impreza zewnętrzna: ORGANIZATOR GŁÓWNY (NAJEMCA)

Albert Production Sp. J.
Agnieszka Alber, Maciej Trzciński
ul. Płowiecka 109A lok. 3, 04-501 Warszawa
NIP 6772245845
www.albert-art.pl e-mail: a.styczynski@albert-art.pl

PCKiN ZAMEK uprzejmie informuje, że ORGANIZATOR GŁOWNY  ponosi wyłączną odpowiedzialność za rodzaj, charakter i treści merytoryczne działań realizowanych w wynajętej sali PCKiN ZAMEK. Wszelkie zobowiązania  wobec  osób trzecich związane z realizacją działań w wynajętych pomieszczeniach  PCKiN ZAMEK  pozostają po stronie NAJEMCY.

Opublikował(a): PCKiN ZAMEK Data publikacji: 14-03-2024 14:43 Modyfikował(a): PCKiN ZAMEK Data modyfikacji: 23-05-2024 12:34

Na skróty