20 kwietnia 2024 r. godz. 16.00 - Podwieczorek Teatralny z bajką „(Nie)Brzydkie Kaczątko”

Termin wydarzenia: 20 kwietnia 2024 r. godz. 16.00
Nazwa wydarzenia: Podwieczorek Teatralny z bajką „(Nie)Brzydkie Kaczątko”
Miejsce wydarzenia: Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego
Warunki udziału: Bilety w cenie 35 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13 tel. 16 675 01 82 oraz online na kupbilecik.pl. Dzieci do 2 roku życia wstęp bezpłatny, mogą zająć miejsca na kolanach opiekuna.  


Zapraszamy na dobrze znaną historię o brzydkim kaczątku, opartą na klasycznej baśni Hansa Christiana Andersena w autorskiej oprawie. (Nie)Brzydkie Kaczątko to spektakl o samotności, ale i o odnalezieniu własnej drogi, o odwadze i pięknej przemianie. Brzydkie Kaczątko odrzucone przez swoich przyjaciół z podwórka, wyrusza w podróż, aby znaleźć swoje miejsce na ziemi. Podczas podróży wiele razy trafia na sytuację bez wyjścia, ale okazuje się, że nie ma sytuacji bez wyjścia... otóż zawsze jest jakiś sposób na kłopoty. O tym właśnie przekonuje się Kaczątko podczas spotkania z zabawnymi Duchami - Jankiem i Zenkiem oraz gdy nieoczekiwanie wpada na Myśliwego Pif Pafa i jego psa. Na szczęście zawsze na naszej drodze pojawia się ktoś życzliwy, kto chce nam pomóc. I tak dzieje się również w przypadku Kaczątka, któremu pomoże m.in. Polna Mysz oraz doktor Dzięcioł, który przywróci Kaczątku wiarę w siebie.
Interaktywne momenty spektaklu wciągną w podróż najmłodszych, którzy przemierzą wraz z Kaczątkiem daleką drogę, aby zobaczyć jego piękną przemianę. Autorskie piosenki, wartko tocząca się akcja spektaklu, piękne kostiumy oraz barwna scenografia czynią ten spektakl wyjątkowym teatralnym widowiskiem z wartościowym morałem, który powinni zapamiętać nie tylko najmłodsi widzowie.

Plakat
 


Impreza zewnętrzna: ORGANIZATOR GŁÓWNY (NAJEMCA)

PRYM ART – Agencja Artystyczna
tel. 696 100 974, e-mail pawel.gwizdala@prymart.pl

PCKiN ZAMEK uprzejmie informuje, że ORGANIZATOR GŁOWNY  ponosi wyłączną odpowiedzialność za rodzaj, charakter i treści merytoryczne działań realizowanych w wynajętej sali PCKiN ZAMEK. Wszelkie zobowiązania  wobec  osób trzecich związane z realizacją działań w wynajętych pomieszczeniach  PCKiN ZAMEK  pozostają po stronie NAJEMCY.

Opublikował(a): PCKiN ZAMEK Data publikacji: 20-03-2024 13:54

Na skróty