11 kwietnia 2024 r. – koncert MICHAŁ WIŚNIEWSKI AKUSTYCZNIE II

Wstęp do informacji:

W czwartkowy wieczór 11 kwietnia 2024 roku na scenie Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu wystąpił polski piosenkarz, autor tekstów, aktor, przedsiębiorca, filantrop, prezenter telewizyjny i osobowość medialna – Michał Wiśniewski. Wokalistę, który osiągnął ogromny sukces na początku XXI wieku wraz z zespołem Ich Troje można lubić lub nie, ale (prawie)wszyscy go znają i… słuchają.

Galeria zdjęć z wydarzenia

 

Opis wydarzenia

Michał Wiśniewski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i kontrowersyjnych polskich wokalistów. Jest liderem popularnego zespołu Ich Troje i Red Head. W latach 2003-2004 występował w reality-show „Jestem jaki jestem”. Dwukrotnie reprezentował Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji w 2003 oraz 2006 roku. Pierwszy start zakończył na wysokim, siódmym miejscu w finale. Koncertuje również z zespołem firmując te wydarzenia „tylko” własnym nazwiskiem. Występy te z pewnością pozostają na długo w pamięci każdemu, kto postanowi udać się na takie muzyczne wydarzenie.

Po bardzo dobrym przyjęciu przez publiczność pierwszej odsłony trasy akustycznej Michała Wiśniewskiego „A niech gadają” artysta postanowił ją kontynuować dodając na każdym jej etapie coś nowego. Podczas koncertu w przemyskim Zamku można było usłyszeć największe przeboje Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje, a także wiele innych, w wersjach akustycznych. Muzyczne doznania przeplatane były historiami z życia piosenkarza. Na scenie głównemu bohaterowi tego muzycznego widowiska towarzyszyły m.in. jego córka Etiennette Wiśniewska oraz Anna Świątczak wokalistka zespołu Ich Troje.


Autor informacji: Tekst: Tomasz Beliński
Fotografie: Sylwia Król
Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK

Opublikował(a): PCKiN ZAMEK Data publikacji: 12-04-2024 10:13 Modyfikował(a): PCKiN ZAMEK Data modyfikacji: 12-04-2024 10:14

Na skróty