25 kwietnia 2024 r. godz. 17.00 – „ZAKĄTKI OGRODÓW – kwiaty czterech pór roku”

Termin wydarzenia: 25 kwietnia 2024 r. godz. 17.00
Nazwa wydarzenia: ZAKĄTKI OGRODÓW – kwiaty czterech pór roku” - wernisaż wystawy akwareli Agaty Zięby-Warcholak
Miejsce wydarzenia: GALERIA BASZTA Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
Warunki udziału: Wstęp wolny


Opis: Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK zaprasza na otwarcie wystawy akwareli Agaty Zięby-Warcholak „ZAKĄTKI OGRODÓW – kwiaty czterech pór roku”. Wystawa poświęcona jest pamięci Heleny Jacyno, artystce multidyscyplinarnej, zajmującej się wieloma dziedzinami sztuki takimi jak malarstwo, rysunek, grafika, ceramika, kolaż, scenografia.

O autorce: Agata Zięba-Warcholak urodziła się, mieszka i tworzy w Przemyślu. Maluje akwarele i obrazy pastelami suchymi, jej ulubione tematy to portrety zwierząt, kwiaty oraz pejzaże z Doliny Sanu. Należy do Klubu Plastyków Nieprofesjonalnych działającego przy Centrum Kulturalnym w Przemyślu. Wraz z innymi artystami z tego klubu uczestniczy w licznych wystawach. W 2023 zdobyła nagrodę sponsora w konkursie „Mityczne stwory" za akwarelę zatytułowaną „Mushu – smok chiński". Artystka systematycznie przekazuje swoje prace do licytacji na cele charytatywne, jej akwarele i pastele cieszą się dużym powodzeniem.

Czas trwania: Wystawa czynna do 31 maja 2024 r.

Plakat informujący o wydarzeniu

Plakat: ZAKĄTKI OGRODÓW – kwiaty czterech pór roku” - wernisaż

Opublikował(a): PCKiN ZAMEK Data publikacji: 15-04-2024 11:28 Modyfikował(a): PCKiN ZAMEK Data modyfikacji: 15-04-2024 11:36

Na skróty