17 maja 2024 r. godz. 18.00 – spektakl „Igraszki z diabłem” w wykonaniu aktorów Małej Sceny Wielkich Serc

Termin wydarzenia: 17 maja 2024 r. godz. 18.00
Nazwa wydarzenia: spektakl „Igraszki z diabłem” w wykonaniu aktorów Małej Sceny Wielkich Serc
Miejsce wydarzenia: Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego
Warunki udziału: Wstęp - cegiełka w cenie 10 zł na rzecz Centrum Hospicyjno-Opiekuńczego BETANIA im. Św. Łazarza. Cegiełki w sprzedaży w Archikatedralnym Domu Katolickim „Roma” ul. Grodzka 11 w Przemyślu od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00, sobota 9.00 – 14.00 oraz na godzinę przed wydarzeniem na Zamku Kazimierzowskim.

Opis wydarzenia: Amatorska Grupa Teatralna „Mała Scena Wielkich Serc” działająca przy Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie zaprasza na spektakl „Igraszki z diabłem” na rzecz krośnieńskiego hospicjum.

Czy można diabla przestawić w sposób śmieszny, komediowy, jakby tuszując jego prawdziwą naturę? Otóż dramaturg Jan Drda udowadnia, że jak najbardziej tak. W jego „Igraszkach…” diabeł zakłada komediową maskę, aby móc zbliżyć się do dwóch kobiet i skraść ich dusze. Czy jednak to on będzie miał ostatnie słowo w tej rozgrywce? Czy szlachetna dusza i nieustraszone serce będzie godną odpowiedzią na cały potencjał piekła? Na te pytania odpowiedź można znaleźć przychodząc na spektakl wspierając jednocześnie tę szlachetną inicjatywę.

Plakat Informujący o wydarzeniu

Plakat: Spektakl „Igraszki z diabłem” w wykonaniu aktorów Małej Sceny Wielkich Serc

 

Opublikował(a): PCKiN ZAMEK Data publikacji: 24-04-2024 10:07 Modyfikował(a): PCKiN ZAMEK Data modyfikacji: 24-04-2024 12:32

Na skróty