14 czerwca 2024 r. godz. 19.00 – Szepta i jej „Tysiące szuflad” – koncert

Termin wydarzenia: 14 czerwca 2024 r. godz. 19.00
Nazwa wydarzenia: Szepta i jej „Tysiące szuflad” – koncert
Miejsce wydarzenia: Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego
Warunki udziału: Bilety w cenie 50 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13 tel. 16 675 01 82, online na kupbilecik.pl oraz przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim 

Opis wydarzenia: Zapraszamy na koncert krakowskiej artystki "szepty", która będzie miała zaszczyt zaprezentować swój autorski repertuar z albumu "tysiące szuflad", który powstał przy współpracy ze świetnym gitarzystą i producentem Piotrem Lekkim, a zagrany zostanie na żywo w zupełnie nowej odsłonie w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu. Szepta wraz ze swoją świetną ekipą muzyków zaprezentuje oryginalną muzykę z poetyckim tekstem zrzeszającą ze sobą różne gatunki min. synth pop, trip-hop, funk oraz rock. Minimalistyczne połączenie instrumentów i mocnego wokalu przenosi odbiorców na koncercie w zupełnie inny wymiar...

Szepta jest niezależną krakowską artystką, autorką tekstów i muzyki. Spełniła swoje życiowe marzenie nagrywając debiutancki album „tysiące szuflad", który od kilku miesięcy ma swoją cykliczną odsłonę w mediach. Przez lata komponowała swoje melodie i pisała teksty, aż w końcu poznała Piotra Lekkiego i wspólnie z nim stworzyła jedyne w swoim rodzaju „tysiące szuflad". Artystka obecnie koncertuje i promuje swoją twórczość, a w międzyczasie tworzy nowy autorski materiał muzyczny.

Na gitarze elektrycznej zagra Marcin Kruczek, krakowski muzyk, gitarzysta mocno osadzony w nurcie art rocka. Uczestniczy w licznych projektach muzycznych. Nagrał kilkanaście płyt jako muzyk sesyjny oraz jest członkiem kilku krakowskich formacji: Moonrise, tRKproject, Framauro, Mindfields, Metus. Współpracował m.in. z: Robertem Kasprzyckim, Agnieszką Dyk, Sebastianem Riedlem, Marcinem Jajkiewiczem, Lesławem Żurkiem i z wieloma artystami krakowskiej sceny. Pisali o nim w czasopismach: Teraz Rock, Pociąg do kultury, RockMagazyn, Stacja Kultura, Rock Area, Magazyn Gitarzysta, ProgRock. Dobrze odnajduje się w wielu stylach muzycznych. Uważa, że zespół Pink Floyd to główny sprawca i winowajca tego.

Na grubych strunach zagra jedyny w swoim rodzaju Robert Świątek, pasjonata, kolekcjoner instrumentów. Właściciel Studia Leonardo 27 w Bochni, starający się stworzyć jak najlepsze warunki do twórczej pracy dla artystów i całej ekipy. Z muzyką połączony od najmłodszych lat poprzez grube basowe struny i niskie brzmienie. W swojej karierze muzycznej pochwalić się może występami w zespole Chłopcy z Placu Broni. Mimo, że aktywne granie zeszło na dalszy plan jego fascynacja muzyką wciąż pozostaje bardzo mocna i wyraża się m.in. we wspieraniu projektu Bochnia Rocks.

Na perkusji zagra Artur Bożek rewelacyjny, młody perkusista z Krakowa z warsztatem ze szkoły muzycznej oraz doświadczeniem scenicznym przetartym na szlakach jazzu i muzyki rozrywkowej. Aktualnie gra w zespołach Hankus, Czechowitch i The Comedown.

Plakat: 14 czerwca 2024 r. godz. 19.00 – Szepta i jej „Tysiące szuflad” – koncert


Impreza zewnętrzna: ORGANIZATOR GŁÓWNY (NAJEMCA)
Paweł Jaśniewicz Moment Art | Mazowiecka 46/9, 30 – 019 Kraków, NIP 677-220-92-17


PCKiN ZAMEK uprzejmie informuje, że ORGANIZATOR GŁOWNY  ponosi wyłączną odpowiedzialność za rodzaj, charakter i treści merytoryczne działań realizowanych w wynajętej sali PCKiN ZAMEK. Wszelkie zobowiązania  wobec  osób trzecich związane z realizacją działań w wynajętych pomieszczeniach  PCKiN ZAMEK  pozostają po stronie NAJEMCY.

Opublikował(a): PCKiN ZAMEK Data publikacji: 15-05-2024 11:35

Na skróty