8 czerwca 2024 r. - PLANSZÓWKI NA ZAMKU – w godzinach 11.00 – 16.00

Terminy wydarzenia:  8 czerwca 2024r. od 11 do 16.00 | (Co druga sobota miesiąca)
Nazwa wydarzenia: PLANSZÓWKI NA ZAMKU
Miejsce wydarzenia: GALERIA ZAMEK (Zamek Kazimierzowski w Przemyślu)
Koszt udziału: Wstęp wolny

Planszówki to rodzaj gry towarzyskiej, do której używana jest plansza. Grać w nie można dosłownie wszędzie – dlaczego więc nie w Zamku np. Kazimierzowskim w Przemyślu? Gospodarz tego obiektu, czyli Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK, jako instytucja propagująca kulturę wysoką zaprasza do gry. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ gry planszowe są pojęciem o wiele głębszym, niż może się to wydawać na pierwszy rzut oka.

Zapraszamy!

2 i 16 grudnia 2023 r. - PLANSZÓWKI NA ZAMKU – co druga sobota miesiąca w godzinach 11.00 – 16.00

A tak zaprasza organizator spotkań Stowarzyszenie „PiK – Pionki i Karty”:

Zapraszamy wszystkich chętnych do Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK na spotkanie z planszówkami! Nawet jeśli nie jesteście zainteresowani, puśćcie wieści dalej w świat. Niech zaproszenie dotrze do jak najszerszego grona. Oby wystarczyło stolików.

Jesteśmy grupą zajawkowiczów, których szczerą pasją są gry planszowe. I tą pasją chcemy zarażać ludzi. Zaznaczamy, że ta infekcja jest bardzo zdrowa, chętnie się nią podzielimy. I żadna kwarantanna wam nie grozi, przeciwnie, to bakcyl, którego warto rozprzestrzeniać.

Żeby to osiągnąć założyliśmy Stowarzyszenie „PIK – Pionki i Karty”. Pod tym szyldem wychodzimy do was z różnymi inicjatywami. Przede wszystkim są to spotkania przy planszówkach, ale jesteśmy też otwarci na inne formy promowania naszego hobby. Spotkania odbywają się w soboty w Przemyskim Centrum Kultury i Nauki ZAMEK oraz w niedziele w Kontrabanda Literacka & Ceramiczny Lis.

Zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku, małych i dużych, lubiących współpracę i rywalizację. Każdy znajdzie coś dla siebie a my, jako organizatorzy z chęcią wytłumaczymy wam każdą grę i zagramy z wami!

Do zobaczenia na spotkaniach!!
Szczepan, Dawid, Marcin

Opublikował(a): PCKiN ZAMEK Data publikacji: 23-05-2024 12:14

Na skróty