21 czerwca 2024 - Tomasz Dolski oraz Urszula z Zespołem - Koncert Powitanie Lata

Nazwa wydarzenia: Koncert Powitanie Lata
Terminy wydarzeń:  21 czerwca 2024:

  • g. 19.00 - Tomasz Dolski „Symfonia na skrzypce i DJ-a”
  • g. 20.00 - Urszula z zespołem - największe przeboje artystki

Miejsce wydarzenia: sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu
Warunki udziału: Bilety w cenie 90 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13 tel. 16 675 01 82, online na kupbilecik.pl oraz przed koncertem.

Opis wydarzenia: 

Urszula - jedna z najbardziej popularnych polskich wokalistek rockowych lat 80. i 90. Wokalistka muzycznie balansuje między gatunkami rock i pop, od ponad 40 lat na scenie. Zachwyca unikalną barwą głosu, ekspresją i siłą na koncertach, a także naturalnością. Na drodze długoletniej kariery wykreowała mega przeboje ("Konik na biegunach", "Na sen", "Rysa na szkle" to tylko niektóre z nich), o jakich marzy każdy artysta, lecz nie każdemu udaje się to marzenie spełnić. Dały jej one wierną, multipokoleniową publiczność. Zadebiutowała w 1983 roku albumem studyjnym zatytułowanym jej imieniem. Kolejne udane płyty potwierdziły, że Urszula to artystka skazana na sukces. Piosenkarka eksperymentowała z wieloma stylami muzycznymi, ale na każdym kroku kładła nacisk na autentyzm i oryginalny styl. Za jedną z najsłynniejszych płyt Urszuli uznaje się "Białą drogę" z 1996 roku. Pomimo upływu lat Urszula nie zwalnia tempa i wciąż zachwyca swoim głosem i wrażliwością twórczą.

Tomasz Dolski - znany skrzypek i wokalista, jest także kompozytorem i pedagogiem. Był finalistą "Must be the Music - Tylko Muzyka". Wychował się w muzycznej rodzinie. Tworzy i gra muzykę różnych gatunków od klasyki opracowanej we współczesnej stylistyce, poprzez pop, rock, jazz i muzykę elektroniczną. Muzyk koncertował na największych polskich estradach, takich jak: Opera Narodowa, Stadion Narodowy, Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu, Amfiteatr w Opolu, Amfiteatr w Mrągowie, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Jasionce, Hala 100-lecia we Wrocławiu. Występował w koncertach telewizyjnych live (Podziel się Posiłkiem, Tornister Pełen Uśmiechów), a także w programach telewizyjnych m.in. w programie TVP 1 "Jaka to melodia?". Na przestrzeni lat pojawiały się kolejno teledyski artysty: Love to Music, One Day in Berlin, Przemijanie nic nie znaczy, Coffee Cream, Bad Reflection.

Plakat informujący o wydarzeniu:

Plakat informujący o koncercie Urszula z Zespołem

 

Opublikował(a): PCKiN ZAMEK Data publikacji: 11-06-2024 11:18 Modyfikował(a): PCKiN ZAMEK Data modyfikacji: 11-06-2024 14:14

Na skróty