13 października - Wielka Włoska Biesiada

Nazwa wydarzenia: WIELKA WŁOSKA BIESIADA
Termin wydarzenia: 13.10.2024 godz.17.00
Miejsce wydarzenia: ZAMEK KAZIMIERZOWSKI W PRZEMYŚLU
Warunki udziału: Bilety w cenie: 60 zł i 70 zł.  do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13 tel. 16 675 01 82, online na kupbilecik.pl

Opis wydarzenia :

Jest słoneczny lipcowy dzień, jesteś we włoskim San Remo, a od 8 rano w sklepach, restauracjach czy barach słychać największe włoskie przeboje. Po przesłuchaniu nieprzetasowanej listy odtwarzania masz ochotę na coś, cokolwiek innego do słuchania.

Te melodie podążają za tobą od porannego posiłku do głębi świadomości, grając w kółko w twojej głowie, gdy desperacko próbujesz zasnąć. W istocie są to TORMENTONI-  niestrudzone, wpadające w ucho, nigdy nie zaawansowane muzycznie piosenki, które latem nabierają jeszcze większej osobowości.

Gdy temperatury opadną i opalenizna zniknie, pragniemy tych piosenek, które przywołują wspomnienia pluskających fal, topniejących lodów, tańca na boso, skwierczącego słońca i beztroskich wieczorów przy zachodzie księżyca. Odpowiedni repertuar z lat 90. do 2000 roku skrupulatnie dobrany tak, aby przywrócić wspomnienia włoskich niezapomnianych wakacji.

Zapraszamy na Galę największych włoskich przebojów. Niesamowity koncert najbardziej znanych muzycznych włoskich hitów. Przeniesiemy Państwa do słonecznej Sycylii, urokliwego Palermo czy San Marino. Usłyszycie Państwo największe przeboje włoskie takie jak Funiculi, funicula, Que sera, Ciao, Ciao bambina, Nie płacz kiedy odjadę, O sole mio, Azzuro, Volare, Come prima, Tornero, Marina i inne.

Wykonawcy:

  • Monika Biederman-Pers i Piotr Karzełek
  • prowadzenie: Jakub Oczkowski
  • Para Taneczna: Emilia Blecharz i Michał Kolano
  • Kameralny skład orkiestrowy  pod kierownictwem Mateusza Dudka

Plakat Informujący o wydarzeniu


Organizator:

,,FUNDACJA MUSICA PER SEMPRE''
Tel.: +48 507 564 704 - Monika Biederman-Pers | www.duoperformance.pl | monika.biederman@gmail.com
 

 

 

Opublikował(a): PCKiN ZAMEK Data publikacji: 05-07-2024 11:46 Modyfikował(a): PCKiN ZAMEK Data modyfikacji: 05-07-2024 11:50

Na skróty