Wynajem pomieszczeń, sprzętu i obsługi

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK udostępnia bardzo atrakcyjne i niepowtarzalne pomieszczenia, które nadają się znakomicie na spotkania branżowe, konferencje, bankiety, różnego rodzaju inne imprezy zamknięte oraz koncerty. Naszym gościom możemy uatrakcyjnić każde spotkanie prezentując artystyczny kunszt Zespołu Pieśni i Tańca „Przemyśl” znajdującego się w strukturach PCKiN ZAMEK.

Nasza oferta obejmuje:

  • salę widowiskową o łącznej ilości miejsc 224 (167 na widowni i 57 na balkonie) ze sceną  o wymiarach 9m x 8m. Dodatkowo do  wykorzystania dwie garderoby.
  • salę kominkową w baszcie wschodniej (okrągłej) 56 m kw.
  • salę archeologiczną (Galerię Zamek)  w podziemiach Zamku o wymiarach 15m x 10m
  • salę widowiskowo-baletową (ul. St. Konarskiego 5)
  • kostiumy ludowe z zasobów PCKiN ZAMEK

Dysponujemy niezbędnym sprzętem potrzebnym do zorganizowania imprez w pomieszczeniach zamkniętych oraz w  plenerze. Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę techniczną, dla której żadna impreza nie ma tajemnic. Oprawę kulinarną zapewnia nasz renomowany partner zajmujący się cateringiem. Zapewniamy atmosferę przyjaznej gościnności, która jest gwarancją udanej kooperacji. Zapraszamy do nas wszystkich, którzy chcą otrzymać produkt na najwyższym poziomie. PCKiN ZAMEK otwarte jest na wszelkiego rodzaju współpracę, dlatego jesteśmy pewni, że wspólnie stworzymy wiele ciekawych przedsięwzięć.

 

Zamek Kazimierzowski w Przemyślu  zajął 3 miejsce w konkursie „Na najlepiej oświetloną gminę i miasto w 2006 roku”, jednak poza pięknie oświetlonymi murami, przemyski Zamek to także, a może przede wszystkim obiekt historyczny wzniesiony po roku 1340 przez króla Kazimierza Wielkiego na górującym nad miastem Wzgórzu Zamkowym. Na jego dziedzińcu eksponowane są relikty rotundy i palatium – budowli z okresu panowania Bolesława Chrobrego. Zamek gruntownie przebudowany w XVI wieku w stylu renesansowym mieści w swoich murach Towarzystwo Dramatyczne im. Aleksandra Fredry „Fredreum” oraz gospodarza obiektu – Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK. Goszczą u nas znakomitości artystycznego świata. Tutaj realizowane są stojące na najwyższym  poziomie, wciąż nowe propozycje kulturalne, które przyjmowane są entuzjastycznie przez lokalne środowisko jak również turystów.

Zamek Kazimierzowski to obiekt położony na wzgórzu i otoczony pięknym parkiem ze sceną teatralną i plenerową. Nie bez znaczenia jest również  usytuowanie samego miasta, które roztacza się amfiteatralnie, podobnie jak Rzym na siedmiu wzgórzach i jest malowniczo przecięte błękitną wstęgą Sanu. Jego charakter wyznaczają liczne zabytkowe kamienice, uliczki i kościoły.

Kontakt:

  • UDOSTĘPNIANIE POMIESZCZEŃ: Sekretariat tel. 16 678 50 61 w. 21
  • WYPOŻYCZANIE KOSTIUMÓW LUDOWYCH: Zespół Pieśni i Tańca „Przemyśl” tel. 16 678 23 59

oferta-wynajmu-12-03-2020-scaled.jpeg

Na skróty