Rozklejanie i eksponowanie plakatów

Infografika - Usługa plakatowania

Chcesz promować swoje wydarzenie lub działalność na naszych słupach ogłoszeniowych? Zapraszamy do zapoznania się z Zarządzeniem nr 8/2016 Dyrektora Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK z dnia 16.09.2016, które reguluje korzystanie z tych powierzchni promocyjnych.

Oto najważniejsze informacje:

Niniejszym Zarządzeniem wprowadza się Regulamin korzystania ze słupów ogłoszeniowych na terenie miasta Przemyśla administrowanych przez Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK oraz określa się wysokość opłat pobieranych z tego tytułu.

Integralną część Zarządzenia stanowią następujące Załączniki:

Aby uzyskać pełen dostęp do treści Zarządzenia oraz do powyższych załączników i dowiedzieć się, jakie są warunki korzystania z tych przestrzeni promocyjnych oraz jakie opłaty są z nimi związane, zapraszamy do zapoznania się z oryginalnym Zarządzeniem nr 8/2016 Dyrektora Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK z dnia 16.09.2016. Znajdziecie je na oficjalnej stronie internetowej Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK lub można skontaktować się bezpośrednio z nimi, aby uzyskać więcej informacji i wyjaśnień.

Ważne

  • Wypełnione zamówienie proszę wysłać pod adrese-mail: p.pruchnicki@kultura.przemysl.pl i sekretariat@kultura.przemysl.pl
  • Kontakt telefoniczny do osoby odpowiedzialnej za ekspozycję plakatów: 690 992 525 lub 16 678 50 61 w. 23

Na skróty