Koncert Muzyki Filmowej Quentina Tarantino – Quentin Kovalsky

26 listopada 2023 r. godz. 18.00 – Koncert Muzyki Filmowej Quentina Tarantino – Quentin Kovalsky

Miejsce: Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego
Bilety: w cenie 40 zł do nabycia już wkrótce w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13 tel. 16 675 01 82, online na Kup Bilecik.pl oraz na godzinę przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim

Zapraszamy do magicznego świata dźwięków prosto z kultowych filmów Quentina Tarantino! Zespół „Quentin Kovalsky” zabierze Cię w muzyczną podróż przez największe hity z takich filmów jak „Kill Bill”, „Pulp Fiction”, „Deathproof”, Desperado”, „Django” i wielu innych.

Kiedykolwiek marzyłeś o tym, by poczuć na żywo atmosferę „Wściekłych Psów” czy „Od zmierzchu do świtu”? Nasza propozycja to nie tylko muzyka – to cała aura, styl i niezapomniane emocje!

Co oferujemy?

  1. Największe hity takie jak „Bang Bang”, „Stuck in the Middle with You” czy „California Dreaming”.
  2. Muzyczne podróżowanie przez klimaty lat 60-tych.
  3. Retro wibracje połączone z nowoczesnym brzmieniem.
  4. Niesamowitą atmosferę, gwarantującą świetną zabawę i niezwykłe przeżycie.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, by na żywo doświadczyć muzycznego spektaklu, który przeniesie Cię w czasie i sprawi, że poczujesz się jak bohater kultowego filmu! „Quentin Kovalsky” to więcej niż zespół – to muzyczna legenda czekająca, by stać się częścią Twojej historii. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i pozwól sobie na niezwykłe przeżycie w rytmie najlepszych hitów!

Na zamkowej scenie wystąpi zespół w składzie: Szymon Pejski, Daniel Christ, Krzysztof Nowicki i Pancho Campos.

plakat-QUENTIN-KOVALSKI_1150_x_2000.jpeg

Opublikował(a): PCKiN ZAMEK Data publikacji: 31-10-2023 18:24 Modyfikował(a): PCKiN ZAMEK Data modyfikacji: 31-10-2023 18:25

Na skróty