„SKLEP Z FACETAMI” spektakl teatralny

Termin: 9 grudnia 2023 r. godz. 19.00 – „SKLEP Z FACETAMI” spektakl teatralny

Miejsce: Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego
Bilety: w cenie 85 zł (sala) i 65 zł (balkon) do nabycia online na  Kup Bilecik.pl i BILETYNA.PL

Gdy Marzena świętuje trzydzieste dziewiąte urodziny jej wieloletni partner oświadcza, że odchodzi. Świat Marzeny ległby w gruzach, ale natychmiast otrzymuje ona wsparcie swojej młodszej siostry. Danka, przebojowa studentka jest na bieżąco z romantycznymi relacjami i wie co robić by się dobrze bawić. Zabiera Marzenę do „sklepu z facetami”. Życie Marzeny zmienia się diametralnie. Wokół niej pojawiają się coraz bardziej interesujący mężczyźni. Czy w wieku lat niemal czterdziestu da się zacząć życie od nowa? Czy Krzysztof wróci? A może Marzena odnajdzie nową upragnioną miłość?


Obsada: Obsada: Patrycja Szczepanowska, Olga Jankowska oraz Marcin Piętowski.

spektakl.jpeg

Impreza zewnętrzna: ORGANIZATOR GŁÓWNY (NAJEMCA)

ARTLUUK FILMS Sp. z o. o.,
ul. Aleje Jerozolimskie 85/21, 02-001, Warszawa
Tel. kom. 730 646 026,

PCKiN ZAMEK uprzejmie informuje, że ORGANIZATOR GŁOWNY  ponosi wyłączną odpowiedzialność za rodzaj, charakter i treści merytoryczne działań realizowanych w wynajętej sali PCKiN ZAMEK.
Wszelkie zobowiązania  wobec  osób trzecich związane z realizacją działań w wynajętych pomieszczeniach  PCKiN ZAMEK  pozostają po stronie NAJEMCY.

Opublikował(a): PCKiN ZAMEK Data publikacji: 31-10-2023 18:38 Modyfikował(a): PCKiN ZAMEK Data modyfikacji: 08-12-2023 14:51

Na skróty